mvp-proWiększość kluczyków samochodowych posiada transponder, współpracujący z immobilizerem, dzięki czemu dany pojazd możemy odpalić jedynie za pomocą określonego (odpowiednio zakodowanego) klucza.transpondery

Dorobienie (docięcie) grota pozwoli tylko na otwarcie samochodu, ale aby go odpalić, w kluczyku musi zostać umieszczony i odpowiednio zakodowany transponder.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu jesteśmy w stanie zakodować transponder w kluczyku do większości pojazdów.

immobilizer-w-pilocieMożemy również zaprogramować pilot centralnego zamka dzięki czemu Twój kluczyk z pilotem stanie się jeszcze bardzej funkcjonalny. Przeprowadzimy również synchronizację w przypadku rozkodowania się pilota.

Jesteśmy również w stanie odczytać kod autoryzacyjny (Security Code), który niezbędny jest do zakodowania nowego (dorabianego) klucza w niektórych rodzajach pojazdów.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Sprzedający oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania tekstów oraz zdjęć ze strony bez wiedzy i zgody autorów (auto-klucze.com).

Dorabianie kluczy samochodowych

Dorabiamy klucze samochodowe do większości pojazdów na rynku. Dzięki najnowocześniejszym maszynom komputerowym i zaawansowanym programatorom masz pewności, że zakodowany przez nas klucz będzie działał poprawnie - udzielamy 24 miesiące gwarancji.

Wykonujemy również usługi serwisowe związane z naprawą kluczy i kart samochodowych oraz naprawą i regeneracją wkładek czy stacyjek do aut.

Masz jakikolwiek problem czy pytania związane z auto kluczami? Zapraszamy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Kontakt

ul. Wilsona 10/12 lok. 56D
42-202 Częstochowa
+48 577 699 551
info@auto-klucze.com