Wiosenne ceny w OST

Rabaty dla firm

Prowadzisz działalność związaną z branżą samochodową (auto-handel, warsztat samochodowy, auto-części i inne)? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę promocyjną. 
Wypełnij formularz - po zweryfikowaniu przydzielimy odpowiednie rabaty dla Twojej firmy.

Wypełniając i wysyłając formularz oświadczasz iż zapoznałeś się z Polityką prywatności i ją akceptujesz. Wyrażasz również zgodę na otrzymywanie od naszej firmy wszelkiego rodzaju informacji handlowych oraz marketingowych.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Sprzedający oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania tekstów oraz zdjęć ze strony bez wiedzy i zgody autorów (auto-klucze.com).

Dorabianie kluczy samochodowych

Dorabiamy klucze samochodowe do większości pojazdów na rynku. Dzięki najnowocześniejszym maszynom komputerowym i zaawansowanym programatorom masz pewności, że zakodowany przez nas klucz będzie działał poprawnie - udzielamy 24 miesiące gwarancji.

Wykonujemy również usługi serwisowe związane z naprawą kluczy i kart samochodowych oraz naprawą i regeneracją wkładek czy stacyjek do aut.

Masz jakikolwiek problem czy pytania związane z auto kluczami? Zapraszamy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Kontakt

ul. Wilsona 10/12 lok. 56D
42-202 Częstochowa
+48 577 699 551
info@auto-klucze.com