Wiosenne ceny w OST

Mercedes - naprawa klucza, pilota samochodowego

Naprawa kluczy oraz pilotów samochodowych Mercedes:

Naprawa klucza może zawierać:

  • naprawę lub wymianę mechanicznych elementów klucza
  • naprawę lub wymianę elementów elektronicznych

Diagnoza - na początku przeprowadzona zostaje diagnoza - koszt 30 zł.

Po wykonaniu diagnozy klient informowany jest o kosztach naprawy i podejmuje decyzję odnośnie dalszych działań. Jeśli przeprowadzona zostaje naprawa, wówczas liczony jest jedynie koszt naprawy - opłata za diagnozę nie będzie pobrana.

W przypadku rezygnacji z naprawy klient ponosi koszt diagnozy.

Część napraw wykonywanych jest na miejscu od ręki. W przypadkch bardziej skomplikowanych naprawa może potrwać od kilku godzin do kilku dni.

Wykonujemy także naprawy na odległość - możesz przysłac do nas kluczyk z opisem usterki oraz danymi kontaktowymi. Wykonamy wszelkie możliwe naprawy i odeślemy kluczyk przesyłką kurierską.

Jeśli zgubione zostały wszystkie klucze do pojazdu skontaktuj sę z nami - powiemy Ci, co należy dostarczyć, aby dorobić klucz w takim przypadku.

(*) W wyjątkowych (niezależnych od nas) sytuacjach, może się zdażyć, że auto będzie musiało zostać u nas na dłuższy czas (dzień - kilka dni). Nie może to być podstawą do jakichkolwiek roszczeń czy pretensji.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane na stronie informacje dotyczące kluczyków były prawidłowe. Wystąpienie błędów nie może być podstawą do jakichkolwiek pretensji czy roszczeń.

Przedstawiane na stronie zdjęcia kluczy maja wyłącznie charakter poglądowy.

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Sprzedający oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania tekstów oraz zdjęć ze strony bez wiedzy i zgody autorów (auto-klucze.com).

Dorabianie kluczy samochodowych

Dorabiamy klucze samochodowe do większości pojazdów na rynku. Dzięki najnowocześniejszym maszynom komputerowym i zaawansowanym programatorom masz pewności, że zakodowany przez nas klucz będzie działał poprawnie - udzielamy 24 miesiące gwarancji.

Wykonujemy również usługi serwisowe związane z naprawą kluczy i kart samochodowych oraz naprawą i regeneracją wkładek czy stacyjek do aut.

Masz jakikolwiek problem czy pytania związane z auto kluczami? Zapraszamy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Kontakt

ul. Wilsona 10/12 lok. 56D
42-202 Częstochowa
+48 577 699 551
info@auto-klucze.com