logo ostFirma "Antywłamaniowe Systemy Zabezpieczeń OST" na rynku zabezpieczeń i ślusarstwa istnieje od 1981 r.

W zakresie ślusarstwa działamy od wielu lat dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie w naprawie i montażu zamków, wkładek, sejfów, rygli, zasuw itp.

Przez cały czas poszerzamy jednak zakres naszych usług i towarów, dzięki czemu oferujemy także dorabianie kluczy samochodowych zarówno z transponderem jak i z pilotem zamka centralnego oraz kluczy typu Smart Key z funkcją Keyless.

Dzięki maszynom komputerowym, w które sukcesywnie inwestujemy, gwarantujemy wykonanie kluczy z dużą dokładnością. Posiadamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dlatego cieszymy się bardzo dobrymi opiniami klientów.

Dzięki licznym i długotrwałym kontaktom handlowym oferujemy sprzedaż towarów i usługi w zakresie podstawowych jak i wysoko specjalistycznych zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych.

 

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Sprzedający oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania tekstów oraz zdjęć ze strony bez wiedzy i zgody autorów (auto-klucze.com).

Dorabianie kluczy samochodowych

Dorabiamy klucze samochodowe do większości pojazdów na rynku. Dzięki najnowocześniejszym maszynom komputerowym i zaawansowanym programatorom masz pewności, że zakodowany przez nas klucz będzie działał poprawnie - udzielamy 24 miesiące gwarancji.

Wykonujemy również usługi serwisowe związane z naprawą kluczy i kart samochodowych oraz naprawą i regeneracją wkładek czy stacyjek do aut.

Masz jakikolwiek problem czy pytania związane z auto kluczami? Zapraszamy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Kontakt

ul. Wilsona 10/12 lok. 56D
42-202 Częstochowa
+48 577 699 551
info@auto-klucze.com