Naprawa blokady kierownicy może być konieczna w przypadkach gdy:
- po włożeniu kluczyka do stacyjki nie ma reakcji blokady kolumny kierowniczej, kierownica nie odblokowuje się,
- po włożeniu klucza do stacyjki można kręcić kierownicą, (bo blokada może utknąć w pozycji odblokowanej) ale nie można uruchomić samochodu,
- po włożeniu klucza do stacyjki słyszalny jest głośny i spowolniony dźwięk blokady,
- po włożeniu klucza do stacyjki blokada co jakiś czas nie odblokowuje kierownicy.
Koszt naprawy uzależniony jest od stopnia uszkodzenia. Czasami wystarcza tylko niedroga konserwacja. Często naprawa wiąże się z kosztowną wymianą silniczka albo programowaniem procesora.
Rekomendujemy wtedy prostsze i sprawdzone rozwiązanie: zamontowanie i zaprogramowanie emulatora, który zastępuje rygiel kolumny kierownicy
Emulator rygla powoduje, że działa autoryzacja zapłonu i nie ma fizycznej blokady kolumny
