naprawa-pilotow-i-kartPodobnie jak elementy mechaniczne również elektronika pilotów i kart samochodowych może ulec uszkodzeniu czy też zużyciu (jak choćby przyciski). W takim wypadku niezbędna jest wymiana uszkodzonych elementów i przywrócenie im funkcjonalności.przyciski-i-baterie

Często zdarza się również, że problemy może sprawiać wyczerpująca się bateria lub jej wcześniejsza, nieprawidłowa wymiana. Również w tym wypadku służymy naszą pomocą - sprawdzimy stan baterii i w razie potrzeby wymienimy ją na nową.

Jeżeli tyko elektronika nie uległa poważnemu uszkodzeniu można ją naprawić, tak więc jeśli masz problem z pilotem czy kartą samochodową zapraszamy.

 

Sprawdź cennik naprawy pilotów i kart samochodowych

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Sprzedający oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania tekstów oraz zdjęć ze strony bez wiedzy i zgody autorów (auto-klucze.com).

Dorabianie kluczy samochodowych

Dorabiamy klucze samochodowe do większości pojazdów na rynku. Dzięki najnowocześniejszym maszynom komputerowym i zaawansowanym programatorom masz pewności, że zakodowany przez nas klucz będzie działał poprawnie - udzielamy 24 miesiące gwarancji.

Wykonujemy również usługi serwisowe związane z naprawą kluczy i kart samochodowych oraz naprawą i regeneracją wkładek czy stacyjek do aut.

Masz jakikolwiek problem czy pytania związane z auto kluczami? Zapraszamy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Kontakt

ul. Wilsona 10/12 lok. 56D
42-202 Częstochowa
+48 577 699 551
info@auto-klucze.com