\promoocja 5.4

Chrysler - obudowy kluczy samochodowych

od 43 lat pracujemy w zakresie ślusarstwa - dorabiania kluczy a od ponad 20 lat działamy w dziedzinie elektroniki samochodowej. Mamy ogromne doświadczenie w  kopiowaniu kluczy, programowaniu immobilajzerów, naprawie wkładek i stacyjek samochodowych. 

Wszelkie prace wykonujemy na najwyższej klasy maszynach komputerowych dzięki czemu gotowy kluczyk jest docięty jak fabrycznie nowy.
Zaawansowane programatory pozwalają nam na bezpieczne kodowanie w samochodach.

Najwyższym atutem naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy, którzy wykonują usługę fachowo i z najwyższą starannością . Bogata oferta kluczy, zamków, stacyjek i części zamiennych dostępnych na miejscu znacznie przyśpiesza nasze prace. 

Udzielamy osobom fizycznym 2 letniej gwarancji (1 rocznej firmom) na kluczyki i obudowy.

Można nam zaufać: Opinie Google

Wojciech W

Jako jedyni w Częstochowie mnie nie zlali z uwagi na późną porę. Przyjechalem koło 16:30 z próbą reanimacji kluczyka do starego vw. Pierwszego dnia się nie udało (stary kluczyk, ciężko dostępny), pan zaproponował żebym wrócił następnego dnia. Wróciłem i się udało.

Małgorzata Cybulska

Super profesjonalnie i szybko, dużo gwiazdek się należy

Przemek Jarek

ASO oraz inne punkty naprawiali pilot do Citroena od kilku lat - nieskutecznie. Panowie rozwiązali problem w pół godziny! Profesjonalnie, szybko i przystępnie cenowo. Z czystym sumieniem POLECAM!

Artur Hensoldt

Panowie dziękuję ! Naprawiony klucz do V 70 działa ! Wszystko bardzo sprawnie i szybko zrealizowane. Polecam usługi tej firmy.

Andrzej "LoGuS"

Bardo mili i uprzejmi ludzie tam pracują, w moim przypadku nie udało się naprawić problemu, ale wszystko odbyło się sprawnie i bez żadnych kosztów chociaż musieli się pofatygować w mojej sprawie. Dziękuję i pozdrawiam.

Żaneta Tomala

Dałam do dorobienia klucz z kufra bocznego motocyklowego, panowie sobie poradzili za pierwszym podejściem, choć stwierdzili, że pierwszy raz dorabiają taki klucz. Polecam tych fachowców

Robert Null

Fantastyczna firma! Szybka obsługa, kompleksowa obsługa klienta, dobra cena i gwarancja na usługi! W pół godziny ożywili mi martwą kartę do samochodu tak, że nic już jej nie dolega :) Całkowicie polecam, panowie z Auto Kluczy są bezkonkurencyjnymi profesjonałami - nie musicie iść nigdzie indziej, tutaj załatwią Wam to, czego potrzebujecie!

Monika Ruda

bardzo przyjemne miejsce! Pan od ręki naprawił mi zepsuty kluczyk, z uśmiechem, bezproblemowo, w dodatku za śmieszne pieniądze :) chętnie wrócę i będę polecać! 😁👏🏻

Dorabianie kluczy samochodowych

Dorabiamy klucze samochodowe do większości pojazdów na rynku. Dzięki najnowocześniejszym maszynom komputerowym i zaawansowanym programatorom masz pewności, że zakodowany przez nas klucz będzie działał poprawnie - udzielamy 24 miesiące gwarancji.

Wykonujemy również usługi serwisowe związane z naprawą kluczy i kart samochodowych oraz naprawą i regeneracją wkładek czy stacyjek do aut.

Masz jakikolwiek problem czy pytania związane z auto kluczami? Zapraszamy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Kontakt

ul. Wilsona 10/12 lok. 56D
42-202 Częstochowa
+48 577 699 551
info@auto-klucze.com