mercedes emulato ryglaJeżeli blokada układu kierowniczego w modelach W204, W207, W212, GLK przestanie prawidłowo funkcjonować, niezbędna jest naprawa rygla lub zainstalowanie emulatora.

Emulator rygla to w chwili obecnej najlepsze rozwiązanie, aby już na zawsze pozbyć się kłopotu związanego z blokadą kierownicy.

Emulator to chip (procesor), który montowany jest na oryginalnej elektronice (w miejsce starego, uszkodonego procesora) i w oryginalnej obudowie.

Z obudowy usunięty zostaje silniczek i pozostałe elementy mechaniczne, przez co nie ma już fizycznej blokady układu kierowniczego, jednakże działa autoryzacja zapłonu.

Warto zaznaczyć, że programując emulator, zapisujemy oryginalny numer części (odczytany z oryginalnego rygla), dzięki czemu w serwisie rygiel z zamontowanym emulatorem widziany jest jako część oryginalna.

Stosowane przez nas emulatory blokady kierownicy wykonujemy już od ponad dwóch lat i jak dotąd spisują sie bez zastrzeżeń.

Z naszej strony programując emulator oferujemy:

  • różne warianty gwarancji (1 rok, 2 lata, 3 lata)
  • 100% działalności - montujesz blokadę do samochodu i wszystko działa (po zaprogramowaniu sprawdzamy specjalistycznym oprogramowaniem czy jest autoryzacja zapłonu)
  • profesjonalną kadrę, która już od wielu lat wykonuje programowanie i serwis kluczy, stacyjek oraz rygli

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Sprzedający oświadcza, że nie ma żadnych szczególnych związków gospodarczych z właścicielami praw do tych znaków towarowych. Zaznacza również, że nie jest ich oficjalnym dystrybutorem.

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania tekstów oraz zdjęć ze strony bez wiedzy i zgody autorów (auto-klucze.com).

Dorabianie kluczy samochodowych

Dorabiamy klucze samochodowe do większości pojazdów na rynku. Dzięki najnowocześniejszym maszynom komputerowym i zaawansowanym programatorom masz pewności, że zakodowany przez nas klucz będzie działał poprawnie - udzielamy 24 miesiące gwarancji.

Wykonujemy również usługi serwisowe związane z naprawą kluczy i kart samochodowych oraz naprawą i regeneracją wkładek czy stacyjek do aut.

Masz jakikolwiek problem czy pytania związane z auto kluczami? Zapraszamy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Kontakt

ul. Wilsona 10/12 lok. 56D
42-202 Częstochowa
+48 577 699 551
info@auto-klucze.com